Одразу десять ветеранських команд виявили бажання позмагатися у чемпіонаті Тернопільської області серед ветеранів з міні-футболу у віковій категорії 40 років і більше. Команди-учасниці були розділені на дві групи (по п’ять у кожній), аби визначити по дві найкращих, які мали зустрітися у фіналі «чотирьох».
У першій групі, здолавши усіх суперників, перемогу здобула тернопільська команда «Ветеран-80». Другу путівку виборола команда «Ветеран» з Тернопільського району.
Не менш цікаво розвивалися події у другій групі. З першого місця пробився у фінальну частину «Агропродсервіс» із Настасова. До нього приєднався  ФК «Трибухівці» з Чортківського району.
Отож, у фіналі «чотирьох», який відбувся 13 лютого у Тернополі, зустрілися «Ветеран-80», «Ветеран», «Агропродсервіс» і ФК «Трибухівці».
Наперед зазначимо, що здобувши три перемоги у трьох матчах, футболісти «Агропродсервісу» (40+) стали переможцямим ветеранського чемпіонату області у віковій категорії 40 років і більше.
Настасівські спортсмени спершу перемогли «Ветеран» з Тернопільського району – 3:0 (Матвій Николайчук – 2, Богдан Іванців), а далі з однаковим рахунком 2:1 здолали ФК «Трибухівці» (Матвій Николайчук, Віктор Кучерас) і «Ветеран-80» (Богдан Іванців, Матвій Николайчук).
Переможців та призерів кубками і грамотами нагородив голова комітету ветеранського футболу Асоціації футболу Тернопільщини Іван Сокіл.
А тим часом, як повідомили у пресовій службі АФТ, 20-21 лютого стартує ветеранський чемпіонат області з міні-футболу у віковій категорії 55 років і більше.