Унікальний шанс

22 травня на центральній площі в м. Чортків відбувся І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація – 2019», організований Чортківською районною філією Тернопільського обласного центру зайнятості (ОЦЗ) спільно з фахівцями Тернопільського ОЦЗ, соціальними партнерами: органами влади, закладами освіти, військовими, ГО «Гільдія галицьких майстрів», приватними підприємцями та роботодавцями; за участю представників 6-ти районів області: Монастириського, Гусятинського, Борщівського, Теребовлянського, Заліщицького, Бучацького.

Це був унікальний шанс для всіх бажаючих: побувати пожежником, піцайоло, поліцейським, будівельником, сантехніком, бджолярем, відеооператором, лікарем, військовим; зробити власноруч мозаїку, листівки, малюнки піском і кольоровим рисом, вишивку, вироби з лози, дерева, шкіри, глини, побувавши на відповідних майстер-класах; дізнатися, що таке паперопластика, декупаж, арт-терапія; взяти участь у конкурсі малюнка на асфальті “Чарівна країна професій”.

Діяли 8 локацій, більше 30 секцій. На площі Чорткова було розміщено військову техніку, пожежна та поліцейська машини, автомобіль швидкої допомоги, моделі трактора та банкомата.

У програмі заходу були: «дефіляда» професій, презентація народних ремесел, лікування мистецтвом, рольові ігри з фінансової грамотності, тренінг для психологів, елементи вишколу разом зі станицею «Чортків» Тернопільської округи «Пласту».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*