29.01.2023 00:39

Повідомити про новину

Поширити:

Прокурори  Тернопільської обласної прокуратури у рамках спеціального досудового розслідування скерували до суду обвинувальний акт щодо  жителя  Донецька, обвинуваченого  у державній зраді та добровільній участі в незаконному воєнізованому формуванні терористичної організації «ДНР» в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, 20-річний громадянин України у березні 2022 року добровільно перейшов на бік ворога, вступивши у збройне воєнізоване формування – так званий «113 стрелковый полк мобилизационного резерва» терористичної організації «Донецкая народная республика» й був призначений командиром гранатомета.

З березня по червень 2022 року обвинувачений  брав участь у бойових діях проти Збройних сил України поблизу тимчасово окупованих сіл Кізомис, Томина Балка, Широка Балка, Станіслав та інших населених пунктів Херсонської області.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали  слідчі Управління СБУ в Тернопільській області, повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.