gazpostach

Турнір пам’яті Петра ДідикаЗаліщицький «Дністер» здобув перемогу на II міжобласному турнірі серед ветеранів пам’яті відомого тернопільського футболіста і тренера Петра Дідика.

Перед початком учасники змагань, дружина та донька Петра Дідика поклали квіти на могилу відомого в краї футболіста.

Далі розпочалися футбольні баталії. У змаганнях брали участь чотири команди. У першому півфінальному матчі ветерани заліщицького «Дністра» перемогли збірну Городенківського району (Івано-Франківська область) – 2:0. З таким же рахунком бережанська «Нива» здолала збірну ветеранів Заліщицького району.

У матчі за третє місце збірна Заліщицького району в зустрічі з командою Городенківщини по ходу гри вела в рахунку 3:0, однак втримати переможний рахунок не зуміла. В основний час суперник вирівняв становище (3:3), а в серії пенальті взагалі святкували перемогу.

Не менш інтригуючим видався і фінальний матч між ветеранами «Дністра» і бережанської «Ниви». А вирішального м’яча забив заліщанин Тарас Топольницький.

Організатори футбольного дійства визначили кращих гравців у кожній з команд. Ними стали Іван Матійчик («Дністер»), Василь Буняк («Нива»), Юрій Котенко (Городенка), Роман Войцехівський (Заліщицький район).

Меценатом турніру виступив близький товариш Петра Дідика – Ігор Федюк. Він, зокрема, презентував заліщицьким ветеранам два комплекти футбольної форми, а місцевій ДЮСШ, у якій до останніх днів директором працював Петро Дідик, – монітор для проведення тактичних занять з юними футболістами.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*