У 7 турі «Нива» приймала чернівецьку «Буковину». Команди до цього матчу дев’ять разів зустрічалися в офіційній історії протистоянь. Чотири рази (до речі, в останніх чотирьох поєдинках) перемагали тернополяни, двічі – суперники, а ще два протистояння завершувалися внічию.

«Буковина» цього сезону не вражає успіхами, тож фаворитами у поєдинку вважали саме тернопільських футболістів.

З перших хвилин поєдинку перевагою заволоділи тернопільські футболісти, Волохатий і Гатала мали хороші моменти, щоби відкривати рахунок. Варто відзначити гольовий момент у нападника «Буковини» Палагнюка, який віч-на-віч вибігав з голкіпером «Ниви», але відмінну гру у воротах продемонстрував Механів. А ще за кілька хвилин, наприкінці першого тайму, «Нива» таки відкрила рахунок. Після прострілу Соколова м’яч  потрапив до Гатали, який  пробив повз воротаря ‒ 1:0.

У другому таймі буковинці заграли агресивніше та намагалися переламати хід поєдинку, але гострих моментів у них практично не було. Натомість гравці «Нива» добре оборонялися і намагалися контратакувати. У підсумку у другому таймі забитих голів не було. Отож, «Нива» здобула першу перемогу у рідних стінах.

Як зазначив після закінчення поєдинку в. о. головного тренера «Ниви» Серій Задорожний:

«Гра видалася складною. Можливо, поєдинок не був видовищним, але нині нам потрібно набирати очки, тож красу залишимо на потім. Ми очікували такої гри, але є перемога і привід до радості».

«Нива» (Тернопіль) – «Буковина» (Чернівці) – 1:0 (1:0).

Гол: І. Гатала (43).

«Нива»: Механів, Слива, Зінь, Демчук, Хруставка, Козак (Дедух 73), Волохатий, Різник (Вольський 79), Гатала (Дорошенко 73), Проців (Бей 73), Соколов.

16 жовтня у 8 турі «Нива» прийматиме вишгородський «Діназ», з яким у першому турі в гостях зіграла у нічию – 1:1.