Степан БАРНА: «Для нас важливі не лише інвестиційні проекти, а й співпраця з бізнесом»

Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час зустрічі з представниками U-LEAD, яка відбулася на підприємстві «СЕ Борднетце-Україна».

Мета зустрічі – визначити та посилити сфери співпраці між учасниками кластерної ініціативи, а також покращити вищу та середню спеціальну освіту в автомобільній промисловості України задля забезпечення галузі кваліфікованими кадрами та розвитку спільної освітньої платформи.

За словами голови ОДА, сьогоднішня зустріч стала хорошим майданчиком для обговорення перспектив і проблем галузі, а також обміну досвідом.

«В Україні відбулися системні зміни, які сьогодні дають можливість компаніям високого рівня працювати у нашій державі. Сприяють залученню інвестиційних проектів, пов’язаних з машинобудуванням, Президент України Петро Порошенко і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Окрім цього змінилися підходи і в регіонах. Зокрема, Тернопілля зацікавлене в реалізації інвестиційних проектів, розвитку, співпраці з бізнесом та створенні нових робочих місць. Нам приємно сьогодні співпрацювати з компанією «СЕ Борднетце-Україна», яка успішно реалізовує проекти у Байківцях та Чорткові», – наголосив Степан Барна.

Також він звернув увагу на важливості підвищення середньої заробітної плати та підготовки кваліфікованих кадрів.

Після засідання робочої групи голова ОДА оглянув потужності підприємства та поспілкувався з його працівниками.

Нагадаємо, що згідно зі «Щорічною оцінкою ділового клімату» та рейтингу «Регіонального Doing Bussiness» Тернопільщина увійшла до п’ятірки областей з кращим бізнес-кліматом та високим рівнем довіри бізнесу до влади.

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*