gazpostach

Сьогоднішні кмітливі діти – це завтрашні розумні громадяниУсім відомо, що шахи навчають долати труднощі, логічно мислити. Принаймні саме так вважає вчитель фізики школи №2 м. Заліщики Олег Оксенюк, навчаючи молоде покоління грати в шахи на позакласних уроках. І отримує за це не лише подяки від учнів, а й схвалення такої роботи від батьків.

Тому й не дивно, що так багато прихильників шахів зібралося на майдані, у День захисника́України. До нашого міста з Івано-Франківщини прибув майстер ФІДЕ, кандидат у майстри спорту Юрій Кузик і показав майстер-клас наддністрянським шахістам. Про його професійний рівень свідчить той факт, що з 12 учасників лише Олегові Оксенюку вдалося виграти одну партію, а ще дві нічиїх здобули Іван Амбрик та Василь Самборський.

Окрасою того дня стали і великі шахи, розміщені на міському майдані.

Як зауважила міський голова Заліщик Алла Квач, вона давно мріяла, щоб такі шахи були у нашому місті, а тому пообіцяла докласти максимум зусиль, аби якнайшвидше завершити оздоблення шахового майданчика. Мер також нагородила призами учасників турніру.

На завершення перед присутніми виступив багаторічний ветеран шахового клубу Анатолій Небоженко, який щиро подякував організаторам за проведення змагань такого високого рівня.

До слова, голова тренерської комісії ФІДЕ, одного з найактивніших і найавторитетніших органів міжнародної федерації, Адріан Михальчишин стверджує, що Рада Європи прийняла рішення про розвиток дитячих шахів за програмою Гаррі Каспарова. Світ дбає про своє майбутнє, усвідомлюючи, що сьогоднішні кмітливі діти – це завтрашні розумні громадяни.

Василь ІВАНИШИН

Світлини автора
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*