gazpostach

Ще двоє дітей-сиріт отримали житло від державиНалежної уваги та підтримки, як ніхто інший, потребують діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування. Відтак в області здійснюють чітку і злагоджену роботу, спрямовану на забезпечення їх житлом.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час урочистого вручення ключів від квартири, придбаної коштом держави для двох дітей-сиріт, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу в селі Залісці Шумського району.

Квартира, яку отримали 18-річний Віталій Стельмах та 17-річний Володимир Романюк, — двокімнатна, загальною площею 62,4 кв.  м. Розташована у зведеному торік будинку покращеного планування.

Хлопці перебували на позачерговому квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

«Дякую державі за таку чудову можливість отримати власну домівку. Тепер я матиму куди повертатися у перервах між навчанням, — розповів Володимир. — Після закінчення школи планую вчитися у Львові, а потім працювати у машинобудівній галузі».

Натомість Віталій хоче освоїти фах механіка в Тернополі.

«Завдяки підтримці держави я отримав певний старт для подальших звершень. Тепер за жодних обставин не виїжджатиму за кордон і працюватиму лише тут, на рідній землі», — переконаний хлопець.

Майже 6 млн 26 тис. грн додатково спрямовано цьогоріч для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А упродовж двох останніх років – майже 10 млн грн, повідомив Степан Барна.

«Вірю, що такі кроки матимуть логічне продовження. Наразі ми забезпечили житлом вже понад 12 дітей зазначеної категорії. Маємо все зробити, щоб наші діти залишалися в Україні й реалізували себе тут. Важливо наголосити, що робота у цьому напрямку повинна проводитися спільно з органами місцевого самоврядування», — підсумував очільник області.

Довідково.

Віталій Стельмах та Володимир Романюк навчаються в 11-му класі Залісцівського НВК Шумського району.

Мати-вихователька Любов Бальчос виховує дев’ятьох дітей — семеро прийомних та двоє рідних. Раніше у її дитячому будинку сімейного типу проживало 18 дітей — семеро рідних та 11 прийомних.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*