gazpostach

Програма «Шкільні автобуси» в дії12 шкільних автобусів отримали загальноосвітні заклади області. Один з них – спеціальний для дітей з особливими освітніми потребами.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук вручив сертифікати та ключі від транспортних засобів керівникам навчальних закладів. «Шкільний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості. Обласна влада робить все для того, щоб в освітніх закладах були створені якнайкращі умови. І забезпечення шкільними автобусами − реальне цьому підтвердження», – зазначив заступник  голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук.

Він додав, що придбання автобусів здійснювали за рахунок співфінансування: 70% – кошти державної субвенції і 30%  – місцевих бюджетів. На закупівлю використано 21 млн 890 тис. грн, а з місцевих бюджетів  – 6 млн 600 тис. грн.

«Сьогодні шкільні автобуси отримали заклади середньої освіти 4 районів, 4 ОТГ, 1 міської ради та 3 заклади інституційного догляду та виховання дітей. В умовах оптимізації навчальних закладів держава повинна дбати про доїзди  дітей до шкіл та їхню безпеку. Тому я сподіваюся, що державна програма буде діяти і надалі», – зазначив Ігор Гайдук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*