Повідомити новину

Поширити:

111Порошенко розповів про кроки, які необхідно зробити  а шляху до анонсованої деофшоризації.
В інтерв’ю українським телеканалам ввечері 10 квітня, Порошенко заявив, що вже доручив Мінфіну та Державній фіскальній службі забезпечити приєднання України до міжнародної міжвідомчої конвенції щодо забезпечення доступу України до рахунків нерезидентів.
“Хочу, щоб це відбулося не пізніше 1 січня 2017 року. Після цього Україна автоматично має отримувати інформацію про рахунки, які є в будь-якому банку світу українського резидента”, – заявив Порошенко.
Також необхідно прийняти законодавство щодо введення статусу іноземних контрольованих компаній.
“Незалежно від того, чи ця компанія в Україні чи за кордоном – якщо вона прямо чи опосередковано належить українськму резиденту, і якщо рівень оподаткування в цій країні у понад 2 рази нижче за ставку українських податків, – має платити податки в Україні”, – заявив Порошенко.
За його словами, при цьомуо мають бути кореспондовані ставки податків.
“Маємо забезпечити гармонізацію податкового законодавства і голосування конституційної судової реформи, яка забезпечить глибинне і повне перезавантаження судів, що забезпечить право на справедливий суд не лише для громадян, а й для бізнесу”, – додав президент.
Порошенко зазначив, що також має бути запроваджено дії щодо безвізового режиму та антикорупційне законодавство, а також процедура покращення інвестиційного клімату.
“Окрім цього маємо прийняти закон, який забезпечить повернення українських активів. Це дозволить їх повернути, оподаткувати, задекларувати і це не створить жодних кримінальних загроз”, – пояснив Порошенко.
Усе разом це, за словами президента, забезпечить деофшоризацію та збільшення надходжень до бюджету та їхню прозорість.
Як відомо, 6 квітня, після оприлюднення результатів скандальновідомого розслідування “PanamaPapers”, у яких також фігурує президент Петро Порошенко, він  виступив з ініціативою деофшоризації українського бізнесу.
Джерело: www.pravda.com.ua