gazpostach

Прем`єр-міністр України оголосив про свою відставку 

113Про це Арсеній Яценюк заявив у своєму зверненні 10 квітня.

Він заявив, що складає обов’язки прем’єр-міністра. За його словами, відповідне подання буде внесено до Верховної Ради 12 квітня.

“Парламентська фракція Блоку Петра Порошенка висунула на посаду глави уряду Володимира Гройсмана (спікер ВР – УП). Зробивши усе для стабільності  і спадкоємності курсу заявляю про рішення передати  обов’язки керівника уряду України”, – заявив Яценюк.

“Відсьогодні бачу свої завдання ширше, ніж повноваження керівника уряду: нове виборче законодавство, конституційна реформа, судова реформа, коаліційний контроль за курсом нового уряду, міжнародна підтримка України та її членство у ЄС та НАТО – частина моєї програми”, – заявив Яценюк.

“Ми позбулися номенклатурної нерівності, зберегли українську економіку від дефолту, розпочали масштабні структурні зміни і зробили все для незворотності європейського вибору. Попри війну створили умови для економічного відновлення”, – заявив Яценюк, говорячи про роботу свого Кабміну.

Також Яценюк попросив НФ підтримати його рішення і зауважив, що “Народний фронт” залишається у коаліції.

Він додав, що “рейтинг – справа мінлива”, а фракція “Народного фронту” впродовж двох років “продемонструвала єдність, відповідальність за слово і здатність приймати найскладніші рішення, діяли чесно і не боролися проти союзників”.

Як відомо 16 лютого Верховна Рада проголосувала за визнання незадовільною роботи уряду у 2015 році, проте провалила голосування за його відставку.

ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що Адміністрація президента і керівництво ВР  розробили кілька документів для виходу з політичної кризи та кадрових ротацій в уряді та ВР.

Зокрема, на посаду генпрокурора планується затвердити главу фракції БПП Юрія Луценка, нинішній спікер Володимир Гройсман буде призначений прем’єр-міністром, а перший віце-спікер Андрій Парубій – спікером ВР.

Також розроблено проект змін до закону “Про прокуратуру”, що дозволяє очолити її політику, який не має юридичної освіти і відповідного стажу.

Джерело: www.pravda.com.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*