gazpostach

Нема спокою від злодіїв…

Через надмірну безпечність жертвами хатніх злодіїв стало двоє жительок Тернопільщини. Як повідомили у відділі комунікації обласної поліції, з помешкання жінки з Гусятинського району викрали 6500 гривень, а з будинку пенсіонерки із Бучаччини поцупили 15 тисяч гривень та 200 євро.

Правоохоронці Гусятинського відділення поліції встановили, що того дня потерпіла разом з родичкою поїхали на ринок. Ключ від вхідних дверей залишили на підвіконні. Цим й скористалися злодії. У вчиненні крадіжки правоохоронці підозрюють двох невідомих жінок, які того дня ходили селом під приводом купівлі різного товару. Їх розшукують.

Жителька Бучацького району й не знає, за яких обставин потерпіла. Начебто увесь час була вдома, щоправда, замок вхідних дверей не завжди замикала.

Правоохоронці застерігають: зачиняйте двері та не залишайте ключі від помешкань у легкодоступних місцях (під килимком, на підвіконні, під вазонами). Навіть, якщо ви господарюєте на подвір’ї, зачиняйте будинок та підсобні приміщення! Розкажіть про такі неприємні випадки стареньким родичам, адже такі люди надто довірливі, чим і користають зловмисники.

Втім, не лише на людські оселі зазіхають злодії. Нещодавно, розбивши скло в автівці на одній з вулиць обласного центру, крадії розжилися на три тисячі доларів, а також прихопили із салону машини Power Bank. Власник оцінив збитки у 84500 гривень, і це без врахування вартості розбитого скла.

На вулиці 15 Квітня злодії, відтиснувши металопластикові двері, проникли у приміщення шиномонтажу. Вранці власник виявив, що зникли два зварювальні апарати та ящик з інструментами – на суму 72 тисячі гривень.

Ольга КУШНЕРИК

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*