Нарешті Тернопільщина отримає якісні дороги

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян оглянув три магістралі Тернопільської області. Він побував на трасі М-09 Тернопіль – Львів, обході Тернополя Р-41 та дорозі М-19 Тернопіль – Кременець. На ці дороги, нагадаємо, спрямували майже 390 млн грн (М-09), 250 млн грн (обхід Тернополя Р-41) та 444 млн грн (М-19).

“Мені дуже приємно, що нарешті Тернопільщина отримає якісні дороги. Треба віддати належне очільнику області Степану Барні, який докладає до цього багато зусиль”, – наголосив міністр і водночас зауважив, що є ще над чим працювати.

“Ми маємо розуміти, що сьогодні будуємо дороги, які не ремонтували десятки років. І це стосується як і траси Львів – Тернопіль, так і нового транспортного коридору, що з’єднає Балтику і Чорне море”, – зазначив він.

За словами Володимира Омеляна, є усі шанси, що область стане центром транспортних артерій. Утім дороги – не єдине, про що говорили під час зустрічі. Зачепили й питання авіації та залізничного сполучення.

“Тут також є над чим працювати. Думаю, що прогрес буде. І я радий, що вже цього року маємо чим пишатися і люди бачать зміни”, – резюмував міністр.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*