gazpostach

Наймолодшому підприємцю Тернопільщини – 16 роківЗнай наших

Підприємцями, як правило,  стають люди, які беруть на себе відповідальність за особисті успіхи та забезпечують роботою інших. На обліку в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області перебуває 33 757 приватних підприємців, з яких 19 176 чоловіків та 14 581 жінок.

Більшість підприємців  віком до 40 років – 14 800 осіб. Тих, хто здійснює підприємницьку діяльність у більш зрілому віці, старше 50 років, – 10 261.

Вік наймолодшого підприємця – 16 років. Він зареєстрований у Шумському районі.

Податківці зазначають, що  відповідно до статті 50 Цивільного кодексу України право на здійснення підприємницької діяльності, яка не заборонена законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю. На підставі статті 34 та статті 35 цього ж кодексу фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років (повноліття), має повну цивільну дієздатність. Проте повна цивільна дієздатність може бути надана особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю. За наявності нотаріально засвідченої згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальників або органу опіки та піклування така особа може бути зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця.

Галина САВЧУК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*