Повідомити новину

Поширити:
Станом на 4 листопада, над територію Тернопільської області не зафіксовано польотів іранських дронів, так званих в народі “шахідів”, але в області готові до їх появи. 

“В Тернополі не було прецендентів по збиттю іранських шахідів, – повідомив голова тернопільської ОВА. – Люди насправді на руках мають велику кількість зброї, з однієї сторони це добре, бо вони свідомі, і розуміють, що в країні війна, і треба захищатися, але з другої сторони – чому все ж таки небезпечно збивати шахіди – він несе в собі заряд який може взірватися в будь-який час. Збивши цей шахід він може здетонувати, впасти на житловий будинок і нанести ще більше шкоди. Тому давайте ми ці речі довіримо нашим військовим, ЗСУ, поліції, СБУ, а ось що можуть зробити прості люди, побачивши шахіда – банально – набрати 102 і сказати, де ви його бачили, цього буде достатньо. Цей шахід буде знищено. Над Тернопільщиною шахідів ще не збивали і дай би Бог, щоб їх тут не було”. 

За словами Володимира Труша, в області готуються до прильотів іранських дронів та навіть створено спеціальний підрозділ, який займається цим питання. 

“Я не буду розповідати всі секрети, але є спеціальний підрозділ, який на зв’язку з СБУ з нацполіцією, які якраз обробляють інформацію, отриману від населення і реагують на ці повідомлення, – наголосив Володимир Труш.  – Тому враховуючи малу швидкість шахіда, його збити спеціальним підрозділам реально”. 

Детальніше у відео Ух-радіо.