Миколай приніс щастя у родину Рожицьких

У день святого Миколая восьмеро дітей отримали справжній дім. У Підволочиську відкрили будинок сімейного типу, де вони віднайдуть сімейне тепло, любов і затишок. На відкритті побували і представники обласної та районної влади.

В інтернатних закладах області перебуває понад три тисячі дітей, 970 дітей-сиріт. Це ті діти, які потребують піклування, сімейних, християнських, родинних цінностей. Та через певні життєві обставини вони цього недоотримують.

«Тому найважливіше завдання влади – не забувати про таких дітей і всіма силами створювати для них прийнятні умови життя», – зазначив голова ТОДА Степан Барна.

Це вже третій будинок сімейного типу у Тернопільській області, відкритий 2018 року. І це – результат правильної соціальної політики держави, яка вперше за багато років почала спрямовувати кошти на придбання таких будинків та створення комфортних умов для дітей.

У 2018 році Тернопільська область отримала близько 6 млн грн субвенції для створення будинків сімейного типу. Один із них – для родини Рожицьких з Підволочиська.

Разом з наймолодшими представниками родини очільник облдержадміністрації та благодійники малювали дерево сім’ї, на якому «розцвіли» 12 дітей, восьмеро з яких – прийомні.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*