gazpostach

Магнітні бурі у березніЗа прогнозами вчених для метеочутливих людей березень буде досить складним місяцем. У перший місяць весни нас чекає кілька сплесків сонячної енергії, а деякі з них триватимуть кілька днів.

Сплески енергії накриють Землю в суботу, 6 березня, а також у п’ятницю та суботу 12 і 13 березня. Понеділок 15 березня також відзначиться підвищеною активністю. Сплески енергії в ці дні не досягнуть рівня магнітної бурі, але їх часта тривалість може вплинути на самопочуття.

Період з четверга 18 березня по суботу 20 березня відзначиться найтривалішою бурею в цьому місяці.

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

Як уникнути або зменшити вплив сонця під час магнітних бур:

Не нехтуйте сном, адже він дуже важливий у такий період. Вживайте якомога більше сезонних фруктів та овочів. Не забувайте пити більше води. Зведіть до мінімуму вживання напоїв з кофеїном та спиртним. Зробіть ранкове тренування – кілька простих вправ поліпшать кровообіг, позбавлять від стресу і погодної залежності. Виконуйте дихальні вправи, наприклад, під час ходьби. Приймайте контрастний душ, змінюючи холодну і гарячу воду кожні 10-15 секунд.

 

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*