«Людина року 2018»: Нагородили кращих з кращих

У актовому залі ПАТ «Тернопільгаз» було напрочуд людно. 17 лютого там зібралася еліта Тернопілля, щоб привітати друзів, колег з почесною нагородою «Людина року 2018». Цьогоріч високоповажне журі обрало 11 достойних лауреатів. Голова конкурсної комісії Олег Іванович Караванський зізнається, що обрати кращих з кращих було не просто.

«Ці люди зробили великий внесок у розбудову України. Серед лауреатів є представники духовенства, хлібороби, медики, військові. Усі вони, не покладаючи рук, важко працюють не задля слави чи нагород, а заради добробуту народу. Дуже тішуся, що серед наших співвітчизників є почесні люди, гідні носити звання «Людина року 2018», – зазначив голова правління ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський.

Про кожного із лауреатів говорили хороші слова, розповідали історії їх нелегкого життєвого шляху. Найбільш зворушливим було вручення нагороди військовослужбовцю, «кіборгу» Ярославу Гавянцю. Він – один із тих відважних воїнів, котрі боронили Донецький аеропорт. Побував у пекельному полоні сепаратистів. Отримав поранення, згодом й інвалідність. Однак і попри це не полишає боротися, відстоювати честь і гідність нашого народу. Скромний, тихий, він навіть не сподівався потрапити до списку лауреатів. Коли Ярослав прямував на сцену, увесь зал аплодував стоячи. Під час нагородження поряд з ним стояла його красуня-дружина, котра, як завжди, як і в найбільш щасливі, так і в найбільш важкі хвилини підтримує коханого чоловіка.

Гучними оплесками зустрічали і почесного хлібороба, заслуженого працівника сільського господарства, виконавчого директора ПП «Агрон», людину, яка з юних літ працює на землі, Юрія Березовського. Життя у чоловіка було  нелегким. Кілька років тому у нього були великі проблеми зі здоров’ям. І, як розповідає пан Березовський, він мав час переосмислити життя. Та, незважаючи на труднощі, зміг вистояти завдяки великій підтримці сім’Ї та любові до рідної землі. Сьогодні Юрій Березовський із честю каже: «Я – хлібороб. Я – щаслива людина!»

Лауреатами конкурсу «Людина року 2018» стали: поет, композитор Василь Дунець, ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон з біатлону Параолімпійських ігор Тарас Радь, архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк, власний кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ», заслужений журналіст України Олег Снітовський, головний експерт зі спеціальності «урологія» Тернопільської університетської лікарні Віктор Твердохліб, громадський діяч Михайло Тимошик, фітотерапевт Марія Тройчак, священик і волонтер Олексій Філюк.

Зоряна ДЕРКАЧ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*