gazpostach

І звідки ті дрова?

Уже понад два тижні триває колотнеча в Монастириськах, де ніяк не можуть з’ясувати, чиї дрова, де заготовляли та хто їх власник. Все почалося з того, що кілька представників громадських організацій разом із представниками місцевих правоохоронних органів зупинили автотранспорт, ущент завантажений колотими дровами. Супровідні документи, на думку активістів, мають сумнівний характер.

Поки що не зрозуміло, хто правий, а хто ні. Та, враховуючи резонанс навколо події і те, що постійних користувачів лісів на тій території є кілька, в тому числі і державне підприємство «Бучацьке лісове господарство», в бік якого з вуст представника громадської організації часто-густо звучать безпідставні звинувачення, лісівники не стоять осторонь і проводять своє паралельне розслідування інциденту.

Нагадаємо, що працівники державної лісової охорони як Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, так і державних лісогосподарських підприємств постійно здійснюють рейди територією державного лісового фонду. Крім того, минулоріч часто траплялися випадки, коли державна лісова охорона інформувала про крадіжку лісу на території інших лісокористувачів, відтак, порушників лісового законодавства вдавалося затримувати на гарячому та притягувати до відповідальності.

Так, протягом 2017 року працівники державної лісової охорони провели 420 рейдів із виявлення порушників лісового та мисливського законодавства, в тому числі 61 рейд спільно з представниками Головного управління Національної поліції України в області.

Нагадаємо, що про всі рубки, які відбуваються на території державного лісового фонду, підприємства інформують сільські ради, на території яких здійснюються лісогосподарські заходи. Крім того, на офіційному сайті Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, у рубриці «Оперативна інформація про рубки», можна дізнатися всю інформацію про те, в якому кварталі, якого лісництва, якого лісгоспу здійснюється рубка.

Наразі державна лісова охорона державного підприємства «Бучацьке лісове господарство» з’ясовує, дрова якого лісокористувача наробили стільки галасу в Монастириськах.

 

Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ

 

 

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*