gazpostach

Хліб – на вагу золота?223На Тернопільщині може відчутно подорожчати хліб, – такі невтішні прогнози роблять аграрії. Причиною називають масовий експорт зерна за кордон. Це відбувається через його здешевлення на внутрішніх ринках.

Адже нововведення у законодавстві негативно впливають на ведення агропромислового бізнесу, – констатують експерти. Причиною є не лише високі ставки податку, а й відсутність довготривалого мораторію на продаж землі та здешевлення окремої сільськогосподарської продукції на внутрішніх ринках країни.

«Складається таке враження, що сільськогосподарську галузь в Україні хочуть знищити. А це чи не єдина прибуткова та перспективна галузь. Аграрії годують країну. Ми вимагаємо продовження мораторію на продаж землі, а також створення відповідних умов на ринках. У протилежному випадку будемо змушені продавати зерно за кордон. Це неминуче призведе до дорожчання хліба і хлібобулочних виробів. Також можлива ще одна невтішна тенденція – скорочення посівної площі», – відзначив керівник підприємства Борис Довгалюк.

Слід зазначити, що аграрії також прогнозують, що незабаром в Україні почнеться ера імпорту харчової продукції.

zz.te.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*