gazpostach

Хабародавців теж судятьУ жовтні у Тернопільському міськрайонному суді оголошено вироки двом жителям області, які намагалися «відкупитися» від кримінальної відповідальності.

В одного чоловіка під час обшуку за місцем проживання поліцейські виявили та вилучили 5 патронів калібру 9 мм, 45 патронів калібру 5,45 мм, електродетонатор ЕДП-р, корпус гранати РГД-5, поліетиленовий пакет з речовиною, схожою на порох. Відтак власникові заборонених предметів загрожувала кримінальна відповідальність. Аби уникнути покарання, він звернувся до одного з керівників управління карного розшуку і почав «домовлятися». Поліцейський посадовець рапортом повідомив керівництво про цю пропозицію неправомірної вигоди. Відтак невдаху-хабародавця притягнули до кримінальної відповідальності. Вісім з половиною тисяч гривень – такий штраф призначено йому відповідно до вироку Тернопільського міськрайонного суду.

До сплати такого ж штрафу засудили й іншого чоловіка, який перевозив у салоні легківки наркотики. Машину у Тернополі спинили патрульні. Водій, за плечима якого декілька судимостей за майнові та «наркотичні» злочини, спробував вмовити трьох патрульних заплющити на наркотики очі. Спочатку пропонував кожному по 200 доларів хабара, та, зіштовхнувшись з непохитністю, пообіцяв по 300. Втім патрульні виявилися непідкупними і водій опинився на лаві підсудних.

 

Ольга КУШНЕРИК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*