gazpostach

Фіскали перевіряють ринок на 15 квітня337Вчора, на підставі декількох звернень до міської ради, податкова почала перевіряти Тернопільський ринок на вулиці 15 квітня.

За словами голови організації ГО «Ідеї нації» Олексія Станька, вони вже давно почали слідкувати за  наявністю документів у працівників ринку на 15 квітня. В результаті перевірок активісти виявили  лише 2 ряди кіосків, які розташовані по вулиці Київській та один ряд по 15 квітня, які працюють легально. Інші ж кіоски працюють незаконно. Тож представники ГО написали звернення до міської ради, з вимогою перевірити, на якій підставі деякі працівники займаються підприємницькою діяльністю.

Наразі на допомогу активістам прийшли «Народний контроль», муніципальна та патрульна поліції. Проте, як стверджує Олексій, працівники ринку насправді не винні у цій ситуації, а відповідальна за безлад  дирекція ринку. Вона заключає з «базарниками» договори на обслуговування замість договорів на оренду.

Коли  почали перевірку першої торгової точки,  всі інші, окрім тих, у кого було в наявності офіційні документи, позакривались.

Джерело: teren.in.ua/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*