Повідомити новину

Поширити:

У незвичному і навіть дещо екстремальному форматі пройшов всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету та Coca-Cola Foundation#OlympicLab на Тернопільщині. Модуль проєкту «Загальнолюдські та олімпійські цінності» на практиці опановували спортсмени обласного осередку Федерації дзюдо України.
Під керівництвом стипендіата регіонального осередку НОК Іванни Попадюк юні дзюдоїсти вирушили в похід печерою «Озерна». Долаючи непростий підземний маршрут, діти засвоювали такі цінності, як дружба, відвага, обачність, взаємодопомога, витривалість, уважність та кмітливість, які обов’язково допоможуть їм у наступних тренуваннях та змаганнях з улюбленого виду спорту.
Участь у спелеоекспедиції взяли Олександр Белей, Артур Яєчник, Олександр Яворський, Матвій Боднарець, Олександр Шуль, Віталій Черняк, Максим Волощук та Соломія Гаврилюк, повідомив тренер спортсменів Віталій Гнатишин.
Цікаву екскурсію «Озерною» провели дітям представники клубу спелеологів «Поділля», які долучилися до проєкту. Фахівці розповіли юним дзюдоїстам про історію печери та організували квест. А після завершення мандрівки учасники отримали олімпійські подарунки від НОК України.