29.05.2023 02:11

Повідомити про новину

Поширити:

Упродовж п’яти місяців цього року платники податків області перерахували на підвищення обороноздатності країни до державного бюджету 134 млн 860,4 тис. грн військового збору. «Порівняно з січнем-травнем минулого року, надходження цього платежу зросли на 24 млн 442,2 тис. грн, або плюс 22,1 відсотка. Додатково ж від наших краян військо отримало 1,3 млн грн, оскільки індикативні показники виконано на 101 відсоток», – розповів начальник Головного управління ДПС в області Михайло Яцина.
Так, у травні цього року жителі області сплатили 28 млн 313,2 тис. грн «патріотичного» платежу. Відтак, надходження на зміцнення обороноздатності армії від них зросли на 7,3 млн грн, порівняно з минулим роком, та на 1,3 млн грн більше, ніж очкувалося.
«Військовий збір справляється із доходів, які, відповідно до законодавства, оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо», – повідомили у Головному управлінні ДПС в області.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.