28.02.2024 01:29

Повідомити про новину

Поширити:

000615 березня у Лановецькому районному будинку культури відбувся благодійний концерт за участю виконавців Тернопільської обласної філармонії. Організатори заходу висловлюють щиру подяку директору філармонії Ярославу Лемішці. Після концерту 140 дітей отримали цінні подарунки.
«Ми змогли потішити дітей завдяки плідній співпраці мешканців села Юзківці Лановецького району з польськими меценатами, які організували збір допомоги для дітей українських воїнів. Ми раді повідомити, що поляки збирали допомогу і в навчальних закладах, і в храмах. Особливо хочемо подякувати директорам шкіл, священикам костелу святого Максиміліана міста Любін і всім меценатам, які не залишилсь осторонь наших проблем», – сказав Василь Іванович Ірмійчук.
Саме цей чоловік, з допомогою керівника благодійного фонду імені Арсена Монастирського – Зої Монастирської, доправив вантаж з гуманітарною допомогою до України, і потішив дітей Тернопільщини.
До слова, такі ж благодійні концерти відбулися у містах Шумськ, Гусятин і в селі Теофіпілка Козівського району.
«Ми із Зоєю Анатоліївною намагатимемось і надалі шукати можливості допомогти цим дітям. Адже у той час, коли їхні батьки захищають спокій і мир нашої країни, повинен бути той, хто підтримає їх», – зазначив Володимир Ірмійчук, заступник директора Тернопільської обласної філармонії, керівник ансамблю «Збруч».
Анна РОМАНІВ