gazpostach

Будують гуртожитки для військовихНе лише відбудовувати військові частини, а й покращувати умови проживання та служби наших військовослужбовців-контрактників – саме таке амбітне завдання поставила перед собою держава.

На це з бюджету спрямували значні фінансові ресурси, зокрема на зведення 184 гуртожитків для військових по всій Україні спрямували близько 2,6 млрд грн.

У Тернопільській області триває будівництво семи гуртожитків для 875 військовослужбовців. У нашому краї 2 гуртожитки збудують у Тернополі, 3 – у Теребовлі та ще 2 – у Чорткові. Кожен гуртожиток – це двоповерхова будівля, розрахована на 125 військових. Очікується, що військовики заселяться у нові приміщення вже у першому півріччі наступного року.

Як триває будівництво гуртожитків у Теребовлі, побачив голова облдержадміністрації Степан Барна під час робочої поїздки у Теребовлянський район.

Власне, будівництво житла для наших захисників триває активними темпами. Лише торік було продемонстровано макети, а вже нині є можливість оглянути перші новозбудовані гуртожитки. Попереду ще внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, омеблювання. Утім, підрядники виконують свої зобов’язання і обіцяють, що вкладуться у заплановані терміни.

Нагадаємо, реалізація найбільшого за часи незалежності нашої держави проекту здійснюється в рамках виконання доручення Президента України Петра Порошенка з будівництва гуртожитків для військовослужбовців Збройних сил України.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*