gazpostach

Будівництво на паузі: на рахунках «зависли» сотні мільйонів гривеньМільйони гривень, заблоковані на рахунках, і зупинка ремонтних робіт на об’єктах дорожньої інфраструктури – такі наслідки безгосподарної діяльності Тернопільської обласної ради.

«В рамках проекту «EMERGENCY 2020», в області заплановано будівництво шести приймальних відділень опорних лікарень. Трьох – у Тернополі, по одному – у Чорткові, Бережанах та Кременці.

На це передбачено 48 млн грн. Міністерство охорони здоров`я України планує закупити найсучасніше обладнання, на що передбачалося ще понад 250 млн грн», – прокоментував голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Тернопільщина вже отримала перший транш на будівництво – 24 млн грн. Однак обласна рада досі не визначила розпорядника коштів. Тож обласна адміністрація не може розпочати ані тендерні процедури, ані будівельні роботи.

Складана ситуація і з ремонтом об’єктів дорожньої інфраструктури. Область освоїла лише 21% коштів.

Цього року, згідно з рішенням Тернопільської обласної ради, головним розпорядником коштів на ремонт доріг місцевого значення визнано саме облраду, а замовником стало комунальне підприємство Тернопільської облради «Тернопількомунінвест». Ця структура мала освоїти до кінця року близько 590 млн грн, передбачених державним бюджетом.

Станом на 1 серпня Тернопільська ОДА отримала з дорожнього фонду 329, 553 6005 млн грн на ремонт доріг. З них 259 млн грн досі не використано (78,65%).

У стані реалізації перебувають лише 14 (з 62) об’єктів поточного середнього ремонту. Ще 21 об’єкт «завис» на стадії публічних закупівель, щодо 27-ми об’єктів навіть не оголошено тендери.

«Мені незрозумілою є позиція обласної ради і чиї інтереси вона захищає», – резюмує Володимир Труш.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*