Агрохолдинг «МРІЯ» завершив збирати картоплю

Tractor plowing up the field. Beauty world

Урожай картоплі зібрано з загальної площі 634 га. Середня врожайність культури на полях компанії становить 377 ц/га, що є більше від планових показників. Цього сезону «Мрія» вирощувала продовольчі та крохмальні сорти: Романо, Вінета, Опал, Каррера, Сіфра, Євростарч, Сюзанна.

«Ми неодноразово наголошували на тому, що напрямок вирощування картоплі є стратегічним для “Мрії”. З цієї причини агрохолдинг цілеспрямовано збільшує площі під цю культуру: з 92 га в 2017 році до 634 га в 2018.  Наступного року ми плануємо відвести вже 2038 га, – говорить операційний директор агрохолдингу “Мрія” Андрій Григоров. – Також для реалізації довгострокової стратегії в напрямку вирощування картоплі у 2017 році ми оновили насіннєвий матеріал на 100%, закупивши насіння еліти у Німеччині і Нідерландах».

Частина врожаю картоплі цього року буде реалізована зовнішнім покупцям, а частину використають як насіннєвий матеріал.

«МРІЯ» є одним з провідних виробників і селекціонерів картоплі в Україні. Для зберігання цього овочу агрохолдинг використовує власні сучасні картоплесховища загальним обсягом близько 52 тис. тонн, які обладнані сортувальними лініями та системою контролю вологості й температури. В активах компанії також є крохмальний завод у Тернопільській області потужністю переробки до 600 тонн бульб на добу.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*