gazpostach

Аграрне підприємство «Ель Гаучо» подарувало Товстенській громаді дитячий парк 

 Сьогодні, у непростий  час змін, запровадження нових реформ є дуже важливим чинником для налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування і підприємцями. Останні не були байдужими до життя громади. Провідні фахівці переконують, що  рівень розвитку соціально-активного бізнесу є одним із головних факторів добробуту суспільства. Зауважимо, що взірцем соціально небайдужого, активного бізнесу у Заліщицькому районі є діяльність ПП «Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо». Впродовж майже десятка років керівництво компанії неодноразово допомагало жителям краю, сприяло місцевому самоврядуванню налагодити  інфраструктуру у селах, покращити життя людей.

До прикладу, днями з ініціативи ПП «Ель Гаучо» у смт Товсте відбулась подія, на яку з нетерпінням очікували жителі Товстенської громади. 22 листопада, на честь першої  річниці створення Товстенської ОТГ, аграрне підприємство подарувало громаді дитячий парк.

Незважаючи на мороз, на урочистості зібралося чимало людей. Було напрочуд весело й гамірно. Чи не найбільше раділи цій події діти. Разом із веселими аніматорами вони завзято підтанцьовували під веселу музику.

Розпочалась урочиста подія із перерізання стрічки.

«Вітаю вас, дорогі земляки, із річницею утворення Товстенської територіальної громади. У Заліщицькому краї ми вже працюємо давно – понад 9 років. Однак Товсте для нас – це рідний дім, тут розташований центральний офіс нашого підприємства. Ми і надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб покращити наше спільне життя в ОТГ. Адже переконані, що бізнес має бути не лише фінансово процвітаючим, а й соціально відповідальним.

Зазначу, що розвиток для нас – це не тільки збільшення потужностей підприємства, а й розвиток тих громад, на територіях яких ми обробляємо землю.

Ба, більше того, маю надію, що з нового року, як це передбачено законодавством, зареєструємо підприємство у нашій громаді. Тож завдяки податкам, які сплачуватимемо у бюджет, місцева влада матиме змогу ще краще розвивати як Товсте, так й інші населені пункти», – сказав у привітальному слові  директор «Ель Гаучо» Сергій Нашкольний.

Аграрій подякував очільникам громади, району та області за всебічну підтримку.

«Коли влада сприяє, підтримує розвиток нашого бізнесу, у нас, зі свого боку, завжди є бажання допомогти у відповідь. Зокрема, у створенні нових робочих місць,  покращенні інфраструктури тощо. Сьогодні даруємо дитячий парк, гарну відпочинкову зону для сімей», – продовжив Сергій Валерійович.

Голова Товстеньскої об’єднаної територіальної громади Іван Проданик зауважив, що відкриття такого парку у Товстому є своєрідним  наступним кроком до покращення життя у громаді. Пан голова каже, що дуже вдячний керівництву «Ель Гаучо» за небайдужість і всебічну підтримку у різних соціальних напрямках.

«Відтепер кожна сім’я з малими дітьми матиме гарне місце для відпочинку. Приємно, що сьогодні бізнес дбає про соціальну сферу, виховання дітей та їхнє дозвілля. Хочу висловити подяку компанії за те, що вона допомагає розвивати нашу громаду, піднімати життя селища на високий рівень.

Від імені усієї громади дякую ПП «Ель Гаучо» за такий чудовий парк. Сподіваюся, тепер діти, замість новомодних гаджетів, оберуть можливість проводити час весело та активно на гойдалках і атракціонах, і ростимуть щасливими, здоровими та спортивними», – наголосив голова громади.

«На нашому підприємстві працює більше 200 чоловік. Люди мають постійну роботу. Хочу наголосити, що у нас немає сезонної роботи. Ми працюємо круглорічно. Дев’ять років тому розпочинали нашу діяльність із вирощування трьох культур, сьогодні ж їх уже вісім», – розповів директор «Ель Гаучо».

А ще пан Нашкольний розповів, що на підприємстві майже відсутня плинність кадрів. Людей вистачає, не скаржаться, адже на «Ель Гаучо» доволі хороші заробітні плати, тож люди і не думають про заробітки на чужині.

«Ми намагаємось робити усе, щоб і наші працівники, і люди в селах були задоволені. До слова, у нас діє соціальна програма, згідно з якою кожному населеному пункту ми сплачуємо в бюджет 150 гривень за кожен гектар землі. Допомагаємо дитячим садочкам, школам з ремонтами різних інфраструктурних об’єктів», – повідомив аграрій.

Окрім цього, «Ель Гаучо» щороку дарує першокласникам набори школярів, потребуючих забезпечує допомогою з нагоди великих релігійних свят, дітям вручає подарунки до Миколая тощо. А ще Сергій Валерійович додав, що «Ель Гаучо» активно допомагає військовим на сході, регулярно передає продуктові набори, закуповує необхідне військове спорядження.

Сергій Нашкольний інформував, що територію парку у смт Товсте їм надали в оренду. Там вони за власні кошти облаштували гарну відпочинкову зону для дітей. Встановили гойдалки, нові лавки, парковку. А ще директор «Ель Гаучо» розповів, що найближчим часом планують створити там затишне кафе, де можна буде поласувати випічкою, морозивом тощо.

Зоряна ДЕРКАЧ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*