gazpostach

А серце кличе в юність нашу…

Молодість пролетіла, як найкраща пора життя людини,  минувши за шкільною партою, студентською лавою, залишивши спогади про дружбу, мрії та перше кохання. І ось ми зустрілися,  випускники 1978 року Бучацького радгоспу-технікуму. Прийшли на зустріч через 40 років після закінчення рідного навчального закладу.

Стефанія Слівінська (Кравець) та Надія Николин (Піговська)розшукували колишніх студентів, писали запрошення. На зустріч випускників нас приїхало дванадцятеро: Галина Бельцик (Вергун) з с.  Драчинці Чернівецької області, Ольга Кізима (Прокопюк) з смт Лужани Чернівецької області, Надія Гаврилюк (Семенюк) з с. Сергіївка Рівненської  області. З Тернопільщини – Надія  Проць (Делетканич) з Великого Ходачкова Козівського району, Анна Захарій  (Ярчук) з Ілавче Теребовлянського району, Віра  Тягнибіда (Бендерська) з  Мужилова Підгаєцького району,  Надія  Николин (Піговська) з Тернополя,  Стефанія Слівінська (Кравець) з с. Сорока Гусятинського району, Володимира Янчак (Мартинюк) з  Лисичинців Підволочиського району, Леся Яцюк (Суховінська) з  Лопушного Лановецького району, Роман Бетлей зі Збаража,  Володимир Олексюк с. Синяви  Збаразького району.

Зустріч відбулася зі сльозами радості на очах і теплими спогадами. Ми знову одна родина.

Але, на жаль, за цей час  відійшли у вічність наші одногрупники Марія Ткачик, Володимир Целенко,  Степан  Гуравський і чимало викладачів. Їх ми вшанували хвилиною мовчання, помолилися за їх душі.

Ми чекатимемо на зустріч у майбутньому. На нашу нову зустріч…

Стефанія СЛІВІНСЬКА,

с. Сорока

Гусятинського району

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*