gazpostach

28 тисяч гривень наче корова злизала…

Майже щодня до правоохоронців надходять повідомлення про крадіжки грошей з банківських карток. Люди губляться, коли їм телефонують начебто з банку, й необдумано виконують усі настанови «банкіра», у результаті чого залишаються без грошей.

У шахрайську пастку потрапив житель обласного центру.  На мобільний телефон чоловіка надійшло смс-повідомлення про заблокування банківської картки. Тернополянин зателефонував за номером, вказаним у есемесці. Відповів на дзвінок нібито працівник фінустанови. Він стурбовано повідомив,  що картку чоловіка намагаються заблокувати невідомі. Аби вберегти гроші, порадив тернополянину перекинути їх на інші рахунки. Потерпілий побіг до терміналу й усе зробив, як радив незнайомець. У результаті втратив 28 тисяч гривень.

Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття злочину, а також вкотре наголошують бути обачними та не довіряти незнайомцям, які телефонують нібито з фінансових установ. Будь-які операції, пов’язані з банківськими картками, не варто здійснювати в телефонному режимі – краще підійти до найближчого відділення банку і з’ясувати ситуацію. Не повідомляйте нікому жодної інформації про свою платіжну картку (ПІН код, CVV номер, строк дії картки, слово-пароль та ін.), радять у відділі комунікації ГУ НП в області.

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*