Зареєстровано перший в області статут релігійної громади ПЦУ

Після отримання Томосу про автокефалію 26 громад Тернопільської області виявили бажання приєднатися до Православної церкви України.

І от 2 квітня у присутності архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора голова облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про реєстрацію першого в області статуту релігійної громади. У документі йдеться про зміну підпорядкування з Української православної церкви Московського патріархату у Православну церкву України.

– Це продовження процесу, який розпочався 16 грудня 2018 року. Зараз ми маємо не тільки незалежну українську церкву, а й новий етап українського відродження. У Тернопільській області вже 26 громад приєдналися до Православної церкви України. Ми зробити так, щоб максимально полегшити документальну сторону цього процесу. На базі управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації, завдяки принципу «єдиного вікна», буде можливість реєструвати статути релігійних громад. Це оптимізує процес оформлення усіх необхідних документів, – зазначив Степан Барна.

Додамо, підписано статут релігійної громади села Круголець Шумського району, яка разом з настоятелем храму на честь Іверської ікони Божої Матері виявили бажання приєднатися до Православної церкви України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*