gazpostach

З початку року до лав ЗСУ зараховано понад 40 тисяч контрактників13005У Міноборони повідомили, скільки контрактників поповнили лави ЗСУ з початку року

Щомісяця до українського війська приходить більш як 6 тис. військових за контрактом, що в рази перевищує показники минулих років.

З початку року на службу до лав Збройних сил України зараховано понад 40 тис. військовослужбовців за контрактом. Про це повідомила начальник Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України полковник Оксана Гаврилюк.

“Громадяни України продовжують вступати на військову службу за контрактом. З початку року контракт з військом підписали вже понад 40 тис. військовослужбовців, з яких 4,5 тис. – це офіцери”, – заявила вона.

Гаврилюк також зазначила, що щомісяця лави українського війська поповнюють понад 6 тис. контрактників, що в рази перевищує показники минулих років.

Нагадаємо, 10 червня президент України Петро Порошенко підписав Указ №248/2016 “Про Положення про проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства“, чим дозволив служити в українській армії за контрактом громадянам інших країн.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*