Повідомити новину

Поширити:

1402Тернопільська міська рада виділила гроші на утримання міських профтехучилищ.  Ці кошти підуть на виплату заробітної плати, стипендій та оплату енергоносіїв закладам професійно-технічної освіти.
Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, гроші могли піти на ремонт доріг чи дитячих садочків у місті, проте оскільки держава просто відмовилась фінансувати місцеві ПТУ, то такий обов’язок наразі припадає на місцеві бюджети.
– Держава перекинула частину своїх проблем на міста. Зокрема, за рахунок міського бюджету ми зобов’язані утримувати профтехосвіту, яка не є власністю міста і де навчається всього майже 20 % дітей з Тернополя. Таким чином більше 7 мільйонів, які могли піти на ремонт доріг, дворів чи на дитячі садочки ми змушені ці кошти віддати на утримання професійно-технічної освіти, – зазначив Сергій Надал.
До слова, також було виділено гроші для погашення заборгованості із зарплати вчителям – 3 мільйони 600 тисяч гривень. Це теж кошти, які недонадійшли із держбюджету.
Додаткове фінансування отримають для ремонтів три дитячі садочки, школи, Галицький коледж. Трохи більше 2 мільйонів отримає відділ охорони здоров’я – аби видати зарплати лікарям.
Джерело: www.elekt.org.ua