gazpostach

З 27-го січня нами керує БудимирЗа східним астрологічним календарем 27-го січня завершується рік Мавпи і замість неї виконувати свої обов’язки офіційно розпочав яскраво-червоний Півень, якого наші предки називали колись Будимиром.

Спостерігаючи за характером цієї непосидючої тварини, можемо з полегшенням зітхнути: нарешті Мавпа забралася геть. Бо вона настільки непередбачувана й агресивна, що краще триматися від неї подалі. В Індії місцеві жителі не люблять мавп, бо ті приносять багато шкоди на городах та плантаціях. Це все одно, що саранча. І якщо на плантаціях, де ростуть чорнобривці, стоять опудала, то це – захист від мавп. Ті полюбляють смакувати квітами, а коли вже не влізає в пащеку (запихають їжу за обидві щоки, як хом’яки), то надломлюють «голівки» бідолашним квітам.

Що стосується Півня-Будимира, то це Богом створена птиця, покликана будити людей вдосвіта до молитви і праці. До речі, коли я писала роман «Об’явник», то товариша головного героя, півня, також назвала Будимиром. Хочеться вірити, що цей астрологічний символ справді пробудить людство до миру і праці, зрештою, до здорового глузду.

Валентина СЕМЕНЯК

фото автора