Юні радіоконструктори стали чемпіонами України!

На базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися 30-ті Всеукраїнські змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

У заході взяли участь 37 учасників з 18 обласних команд. Змагання проводили серед двох вікових груп: молодша (15 років) і старша (до 18 років).

Наш край на цих змаганнях представляла збірна команда у складі Ігоря Симака (Бучацький районний центр дитячої  та юнацької творчості «Сузір’я») та Назара Гораля (комунальний заклад Підволочиської селищної ради «Центр дитячої та юнацької творчості»).

Програмою змагань передбачалося проведення теоретичного заліку та практична частина: розробка друкованої плати, а також монтаж радіоелектронного пристрою. Упродовж відведеного часу конкурсанти розробляли схему пристрою, переносили схему на фольговий склотекстоліт, робили отвори для електронних компонентів схеми, «травили» плату, виконували монтаж, очищали та демонстрували роботу готового пристрою.

Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою. В результаті напруженої боротьби команда Тернопільської області стала чемпіоном України!

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*