gazpostach

Вступна кампанія-2020За попередніми результатами вступної кампанії 2020 року, в Україні майже 80% – близько 50 тисяч – вступників отримали рекомендацію до зарахування на бюджет за 1-м та 2-м пріоритетами.

Повідомляється, що рекомендації на місця державного або регіонального замовлення за 1-м пріоритетом отримали 38 272 вступників (61,5%), за 2-м пріоритетом — 11 005 вступників (17,7%).

“Вперше дистанційне подання е-заяв було дуже актуальним у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. Суттєво розширились можливості для пільгових категорій вступників, за умови наявності хоча б одного сертифіката ЗНО, та вступників до магістратури за результатами ЄВІ/ЄФВВ”, — повідомив заступник голови МОН Андрій Вітренко.

Так, під час цьогорічної вступної кампанії через систему ЄДЕБО було зареєстровано 962 тис. е-заяв. Їх подали майже 191 тис. вступників, що на 23 тис. більше, ніж торік. Це зумовлено збільшенням кількості випускників шкіл та розширенням переліку категорій вступників, які перейшли на електронний формат подання заяв.

Нагадаємо, вступну кампанію до закладів профосвіти продовжили до 1 листопада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*