gazpostach

Вперше в Україні – у ЗУНУ відкрили мовні онлайн-курси для студентів з КитаюУ Західноукраїнському національному університеті, у рамках співпраці з китайськими партнерами, відбулося онлайн-відкриття мовних курсів для студентів та аспірантів з Китаю. У церемонії взяли участь ректор класичного університету Тернополя професор Андрій Крисоватий та проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) професор Оксана Десятнюк. Розпочалося дійство зі звучання Державних Гімнів України та Китаю.

Звертаючись до присутніх, Андрій Ігорович зазначив: «Я радий вітати наших китайських партнерів і друзів на урочистому відкритті мовних курсів у Західноукраїнському національному університеті. Пишаємося, що ви обрали ЗУНУ, адже це – великий холдинг, де працюють більше 2000 працівників-професіоналів і навчаються 15 000 ініціативних і креативних студентів. Шкодуємо, що не можемо працювати з вами офлайн, але переконаний – новітні технології дозволять нам ефективно працювати і навчатися. Наші викладачі докладуть максимум зусиль, щоб під час курсів ви не лише швидко опанували мову, а й ефективно провели час. Переконаний, що пандемія завершиться, і зовсім скоро ви зможете завітати в Україну, а колектив класичного університету Тернополя зустріне вас з радістю!».

Він імені китайських партнерів до учасників зустрічі звернувся директор Цзяннанського центру культурного обміну та Міжнародного навчального центру «Один пояс – один шлях» Ван Їтан: «У непростий час пандемії такі курси є надзвичайно важливими. Адже вивчення мови – це можливість відкривати для себе нові освітні горизонти, а також пізнати багатогранну культуру України. Принагідно щиро вітаємо колектив вашого університету зі зміною статусу – ви зробили важливий крок до нових можливостей».

Учасниками мовних курсів стануть 30 студентів і 2 аспіранти з Китаю. Вони познайомилися з викладачами і керівниками, які координуватимуть навчання.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*