Віват, футзал, віват!

 

Футзальний сезон на Тернопіллі добіг до свого логічного завершення і от у концерт-холі ТРЦ «Подоляни» відбулася урочиста церемонія нагородження чемпіонів та призерів Тернопільської футзальної ліги. Заслужені відзнаки отримали найсильніші команди, а найкращі гравці у своїх амплуа були відзначені індивідуальними нагородами.

Отож, нагадаємо трійки призерів:

Вища ліга:

1 місце – «Себн-Скриня» (Тернопіль);

2 місце – «Медобори» (Зелене Гусятинського району);

3 місце – «Агропродсервіс» (Настасів Тернопільського району).

Перша ліга:

1 місце – «Айва» (Іванків Борщівського району);

2 місце – «Копичинці» (Копичинці Гусятинського району);

3 місце – «Зоря» (Хоростків Гусятинського району).

Друга ліга:

1 місце – Тернопільська міська рада;

2 місце – «Гермес-7» (Тернопіль);

3 місце – «Конюхи» (Конюхи Козівського району).

Третя ліга:

1 місце – «Себн-2» (Тернопіль);

2 місце – «Меліоратор» (Тернопіль);

3 місце – «Західхлібзбут» (Тернопіль).

Володарем Кубка Тернопільської футзальної ліги стали «Медобори» з Зеленого Гусятинського району, які у фіналі впевнено (3:0) перемогли настасівський «Агропродсервіс».

У сезоні-2018/19 Тернопільська футзальна ліга, яку організовує Федерація футболу Тернопільської області,
поновила рекорд за кількістю команд, які беруть у ній участь.

– Їх назбиралося аж 60 (на дві більше, ніж минулого сезону). Причому, суттєво розширилася географія представництва. У футзальній лізі та змаганнях за Кубок брали участь колективи з 13 районів. Приємно, що переможцями та призерами стають колективи не лише з Тернополя, яких вважають законодавцями мод в обласному футзалі, а й команди з районів, – сказав у вступному слові голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик.

Керівник обласного футболу відзначив хороший рівень організації змагань.

– Загалом вважаю, що футзальний сезон вдався. У цьому велика заслуга голови комітету футзалу ФФТО Едуарда Карапетяна, який узяв на себе цю непросту ношу. Хотів би також подякувати за роботу суддівському корпусу. Але найбільша заслуга в тому, що футзал розвивається і охоплює все ширшу аудиторію шанувальників, самих спортсменів та меценатів, які підтримують цей вид спорту,  – підсумував Тарас Юрик.

Кращі футзалісти:

Вища ліга:  воротар – Петро Перейма («Медобори»),  захисник – Павло Данилюк («Себн-Скриня»), бомбардир – Ігор Квятковський («Арсенал», 30 м’ячів), гравець – Михайло Костів («Себн-Скриня»).

Перша ліга: воротар – Володимир Черниш (ФК «Копичинці»), бомбардир – Юрій Заставецький (ФК «Заводське», 55 м’ячів), гравець – Владислав Тимощук («Айва»).

Друга ліга: воротар – Віктор Кібляр (Тернопільська міська рада), бомбардир – Андрій Новачинський (ФК «Конюхи», 29 м’ячів), гравець – Михайло Конечний («Гермес-7»).

Третя ліга: воротар – Дмитро Комарницький («Себн-2»), бомбардир – Максим Чіп («Західхлібзбут», 29 м’ячів), гравець – Віталій Гончар («Меліоратор»).

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*