gazpostach

Угорщина зацікавлена у поглибленні співпраціГолова Тернопільської обласної ради Михайло Головко провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Угорщини в Україні Іштваном Ійдярто.

Михайло Головко наголосив, що вигідне розташування нашої області, економічний та інтелектуальний потенціал, позитивні приклади реалізації потужних проектів із залученням іноземного капіталу можуть дати поштовх активному розвитку двосторонніх відносин у сільському господарстві, переробці сільськогосподарської продукції та впровадженню альтернативних джерел енергії.

Очільник Тернопільщини звернув увагу пана Посла на інвестиційну привабливість краю та можливості використання виробничого й експортного потенціалу з врахуванням конкурентних переваг, порівняно з іншими регіонами.

«Питань, над якими можна і необхідно працювати разом, є достатньо також і в освіті та медицині. Значні можливості співпраці є у галузях туризму й культури. Одним із моїх першочергових завдань, як голови обласної ради, є розвиток авіації у Тернополі. Запрошую угорських партнерів до співпраці в цій сфері, зокрема допомозі щодо налагодження контактів із компанією WizzAir», – сказав Михайло Головко.

Голова обласної ради привітав Угорщину із 30-річчям існування Вишеградської групи.

«Сподіваюся, цьогорічне головування Угорщини у Вишеградській четвірці сприятиме налагодженню тісних ділових зв’язків не лише між нашими країнами, а й між Тернопільщиною та державами Європи. Дякую пану Послу за підтримку Угорщиною територіальної цілісності нашої держави у час війни, сприяння в оздоровленні дітей воїнів АТО/ООС та реабілітації учасників бойових дій на сході України. Підтримка міжнародних партнерів є вкрай важливою для нашої країни», – додав Михайло Головко.

Іштван Ійдярто наголосив, що Угорщина зацікавлена у поглибленні співпраці з Тернопільщиною та представив низку перспективних проектів.

 

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*