Повідомити новину

Поширити:

У Тернополі винесли вирок водійці, яка два роки тому у ніч перед Великоднем автомобілем в’їхала в Катедру. 35-річна тернополянка скоїла аварію 23 квітня 2022 року.

Про це Суспільному повідомив суддя Тарас Багрій.

Настоятель собору отець Орест Павліський тоді розповів, що водійка вибила ворота 18 століття, переїхала плащаницю та пошкодила ікону.

“Відповідно до статті 75 Кримінального кодексу України Яворську-Скрабут Ірину Михайлівну звільнити від відбування основного покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробуванням та встановити їй іспитовий строк три роки”.

За словами судді Тараса Багрія, тернополянка Ірина Яворська-Скрабут після винесеного вироку повинна періодично з’являтись до уповноваженого з органів з питань пробації , повідомляти про зміну місця проживання або роботи та не виїжджати за межі України.

Фото: Суспільне Тернопіль

Про такі умови просив прокурор Тернопільської окружної прокуратури Микола Бак.

“На підставі частини першої статті 70 шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. На підставі статті 75 звільнити від відбування покарання з строком три роки. Стягнути з процесуальних витрат на проведення відповідних експертиз, які проведені в ході досудового розслідування”.

Фото: Суспільне Тернопіль

Під час дебатів підсудна Ірина Яворська-Скрабут вибачилася.

“Мені дуже прикро, що так сталось. Я ще раз щиро розкаююсь і прошу пробачення від щирого серця, у всіх містян, всіх, хто знають, що така прикра подія мала місце трапитись. Більше додати нічого”.

За словами судді Тараса Багрія, Ірина Яворська-Скрабут впродовж трьох років повинна періодично з’являтись до уповноваженого органів з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання або роботи та не виїжджати за межі України.

Нагадаємо, 23 квітня 2022 року вночі 35-річна тернополянка в’їхала в Архикатедральний собор у Тернополі. Як повідомляли в поліції, жінка була під дією наркотиків.

Настоятель собору отець Орест Павліський тоді розповів, що водійка вибила ворота храму 18 століття, роз’їхала плащаницю та пошкодила ікону. Приблизно два роки тривали суди.

Жінка сплатила 17 тисяч гривень штрафу за адмінправопорушення, а 27 квітня Ірині Яворській-Скрабут обрали запобіжний захід — тримання під вартою протягом 60 діб із правом внесення застави. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського міськрайонного суду. Жінка внесла заставу 49 тисяч 620 гривень.

Працівник СБУ скоїв масштабну ДТП у Тернополі: вагітна жінка у реанімації