gazpostach

У Кременецькому краєзнавчому музеї відкрита виставка художниці Ольги Зозулі«Там, де живе натхнення»…

…А живе воно не лише у душі, а й на полотнах талановитої художниці з Кременця Ольги Зозулі, а також у Кременецькому краєзнавчому музеї, де мисткиня 19 листопада відкрила шосту персональну виставку.

Ольга Зозуля народилася у 1983 р. на Кременеччині. Малювати полюбляла з дитинства, але свої художньо-професійні навички освоїла значно пізніше. В 2017 р. закінчила відділ образотворчого мистецтва Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т Шевченка. Творчу діяльність розпочала 2019 р., постійно прагнула досконалості, завдяки своїй працьовитості створила понад сто художніх полотен. Ольга Зозуля опанувала техніку малярства мастихіном, при якій фарбу наносять на основу не пензликом, а художніми шпателями різного розміру, що дає можливість утворити нові, цікаві візерунки. Тематика творів молодої художниці – в основному пейзажі та квіти та сюжетні композиції. Звичайно, є і своя родзинка – твори, намальовані на палітрі.

Від 2021 р. Ольга учасниця Кременецького мистецького гурту «Палітра». Окрім гуртових виставок, має п’ять персональних.

На гарно оформленій виставці у Кременецькому краєзнавчому музеї представлено більше 30 полотен художниці, в основному – пейзажі, квіти, сюжетні композиції. Виставка справді зачаровує барвистістю, багатоплановістю, майстерністю виконання живопису в мастихіновій техніці.

На відкритті виставки Ольгу Зозулю вітали директор музею Андрій Левчук, колеги по «Палітрі» разом із керівником Тетяною Балбус, друзі,  викладачі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка і Волинського ліцею ім. Нестора Літописця та багато інших поціновувачів мистецтва.

Як вдало підмітила Марія Музичук: «Жодна з її картин не написана просто так, тому що у кожній її роботі можна побачити почуття, які вирували у душі Олі під час створення полотна». І це справді так.

Ви ще й досі не знаєте де живе натхнення? То обов’язково завітайте у Кременецький краєзнавчий музей, поки ще є можливість насолодитися яскравим і барвистим мистецтвом Ольги Зозулі.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*