Повідомити новину

Поширити:

Нещодавно в Тернополі відбулися три ондайн-події, через які діти змогли поринути у світ інформаційних технологій.
Зараз, коли комп’ютери стали невід’ємною частиною нашого життя, IT-професії зайняли провідні позиції серед популярних напрямків навчання. І це не дивно – створення ігор, сайтів і програмного забезпечення не тільки захопливе, але й корисне заняття. Програмування як найкраще допомагає розвинути інтелект і гнучкість мислення, що дуже важливо в будь-якому віці.
Саме тому, громадська організація Тернопільський ІТ Кластер в рамках Ініціативи Meet and Code що проводиться за фінансування корпорації SAP реалізували такі проекти:
“Діджитал-світ покоління Альфа”, який було проведено в два етапи (майстер клас та тренінг)
Цільова аудиторія — діти віком 10-15 років, які є під опікою Благодійного фонду “Карітас Тернопіль” м. Тернополя. Головна ідея проекту – розширити можливості та кордони дітей під час навчання. На on-line тренінгу розкрили питання про майбутнє ІТ технологій та майбутні ІТ професії, які Soft and Hard Skills будуть цінуватись роботодавцями в ІТ сфері.
На майстер-класі – гібридний формат:
● ознайомили учасників з призначенням та основними можливостями програмування
● вивчили основні конструкції, команди для описання алгоритмів і запису програм
● навчили учнів самостійно створювати і запускати на виконання програмні проекти відповідно до поставлених задач.
Спільно з Тернопільським обласним комунальним дитячим будинком для дітей шкільного віку проведено он-лайн семінар – тренінг “Твоє майбутнє у сфері Інформаційних технологій”.
Діти які виросли в інтернаті найбільше потребують підтримки та роз’яснення того, яку професію обрати, як зробити перший крок в визначенню ІТ напрямку, чому за інформаційними технологіями майбутнє, які професії на ІТ ринку є затребуваними сьогодні, які технології та напрямки варто обирати. А також донести інформацію які ІТ Академії та навчальні курси є у нашому місті.