gazpostach

Три медалі тернополян на Всеукраїнському турніріТернополяни здобули дві золотих і одну срібну нагороди на VIII Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2004 років народження пам’яті Євгена Ворка у Тернополі.

Близько ста борців з усієї України та збірна команда Республіки Польща стали учасниками VIII Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби серед юніорів 2001-2004 років народження пам’яті президента Федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Євгена Ворка. Такі змагання 16-18 липня 2021 року відбувались у Тернополі, на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «КДЮСШ з ігрових видів спорту» Тернопільської міської ради (вул. Братів Бойчуків, 4А). Тернополяни завоювали на турнірі дві золотих та одну срібну нагороди.

Так, у ваговій категорії 60 кг переможцем став Едуард Стрільчук (м. Тернопіль/«КДЮСШ з греко-римської боротьби» ТМР/студент ЗУНУ), а «срібло» виборов Володимир Войтович (м. Тернопіль/ШВСМ/студент ЗУНУ). А ще одне перше місце і, відповідно, золоту медаль здобув у ваговій категорії 63 кг Василь Васильківський (м. Тернопіль/ШВСМ/студент ЗУНУ).

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*