У 19 турі 19 листопада тернопільска «Нива» в гостях перемогла ФК «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні). До цього туру безпрограшна серія команди з Горішніх Плавнів налічувала 9 поєдинків.

Тернополяни відкрили рахунок вже на 12 хвилині. Дворовенко з лівого флангу вдало подав кутовий, а Семен Вовченко головою направив м’яч у верхній кут воріт – 0:1.

Варто зазначити, що «Нива» у першому таймі грала гостріше і могла принаймні подвоїти перевагу. Непоганий момент мав Бичек, непогано пробивав Вовченко.

Не перерву команди пішли за мінімальної переваги тернополян.

Після перерви футболісти «Ниви» більше грали на контратаках і це принесло їм успіх. На 65-й хвилині Костянтин Бичек теж головою спрямував м’яч у сітку, замкнувши навіс з лівого флангу – 0:2.

Господарі мали моменти, але знову ж таки не могли їх результативно завершити. Поєдинок закінчився перемогою тернополян.

Без значної територіальної переваги футболісти «Ниви» здобули перемогу на класі, ще раз довівши, що можуть і вміють здобувати позитивний результат. Можливо, це заслуга головного тренера, який в останніх поєдинках прагне, щоби футбольний клуб більше демонстрував командну гру і це у підсумку все ж дає свої плоди.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Нива» (Тернопіль) – 0:2 (0:1).

Голи: С. Вовченко, 12, К. Бичек, 65.

У цьогорічному заключному поєдинку 20 туру 27 листопада тернопільська «Нива» прийматиме кременчуцький «Кремінь».