Повідомити новину

Поширити:

Тернопільщина знову у жалобі. На сході нашої країни від ворожої кулі загинув наш земляк Володимир Яськів.
9 липня, Володимир знаходився на чергуванні та вів спостереження, коли окупанти почали обстріл з крупнокаліберних кулеметів, гранатометів, протитанкових керованих ракет та мінометів 82-го калібру. У відповідь військовослужбовці збройних сил України дали гідну відповідь з дозволених засобів озброєння для придушення вогневих точок противника. Під час зміни позиції ворожий снайпер поранив старшого солдата. Поранення виявився несумісним з життям.
“Побратими та командування підрозділу, де Володимир Богданович проходив службу вже півтора роки, згадують його як порядного, сміливого, працьовитого та кваліфікованого військовослужбовця, який завжди проявляв розумну ініціативу та був надійною підтримкою для своїх командирів”, – розповіли у прес-службі 24 ОМБр імені короля Данила.
Володимир Яськів народився 29 липня 1977 року у селищі Великі Бірки. Закінчив сільську школу. Коли призвали, пішов до армії. Ні на хвильку не думав, не сумнівався, не просив маму, щоб відкупила, як більшість юнаків. У сільській радій розповідають про Володимира тільки хороше. Кажуть чоловік був дуже працьовитим, добросердечним. У нього залишилися старенька мама та молодший брат. А ще двоє діточок – 21-рчний син від першого шлюбу, та 8-річна донечка від другого.
«Він приїхав із заробітків і прийшов до нас в сільраду за характеристикою, сказав, що не може спокійно споглядати за тим, що коїться на сході країни. Каже: «В мене теж діти є, я мушу їх захистити». Так і пішов на війну», – розповіли у сільраді.
Володимир часто телефонував рідним, розповідав як воює, заспокоював, що все гаразд. Кажуть напередодні того трагічного розстрілу говорив з мамою. А вже за якийсь час снайперська ворожа куля забрала життя сина, батька, брата… Вбила відважного сина українського народу.
Похорон відбудеться сьогодні, 14 липня, у селищі Великі Бірки о 10 годині. Похоронять героя на сільському кладовищі.
Герої не вмирають!

Теги: воїн ООС