gazpostach

Тарас ЮРИК: «Оліївська школа – символ перетворень в освітній мережі області»

В Оліївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.  утеплили фасад, здійснили перекриття та заміну покрівлі. Кошти на ці роботи за сприяння народного депутата України Тараса Юрика спрямували з державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Загальна вартість проекту – близько 1,5 млн. гривень. 12 лютого голова Тернопільської ОДА Степан Барна, народний депутат України Тарас Юрик, керівництво Зборівського району та об’єднаної територіальної громади відвідали навчальний заклад і оглянули результати виконаних робіт.

Якісне утеплення школи – за сприяння Тараса Юрика

Директор Оліївської ЗОШ Володимир Кривоніс розповідає, що у школі навчаються 115 дітей. «Завдяки народному депутату Тарасу Зіновійовичу Юрику вдалося здійснити капітальний ремонт. Роботи почали 22 вересня, завершили 14 листопада. Наразі в школі ідеальний температурний режим. Окрім цього, енергоощадні заходи дають можливість економити на енергоносіях. За четвертий квартал 2016 року спожили майже 38 тисяч кіловат, а в четвертому кварталі 2017 року – 23 тисячі кіловат. Тобто, за один квартал зекономили 15 тисяч кіловат. У січні 2017 року споживання електроенергії становило 17 тисяч 705 кіловат, а в січні цього року – 11 тисяч 928 кіловат. Це завдяки тому, що утеплення проведено на високому рівні з використанням якісних матеріалів, – наголошує Володимир Кривоніс.

– Тут навчаються діти не тільки з Олієва, а й з навколишніх сіл. Це – Тростянець, Білокриниця, Лопушани, Зовиця, Білоголови, – розповідає в.о. сільського старости с. Оліїв Володимир Гончаренко. – Школа забезпечує високий рівень знань, тут навчалося багато відомих людей, учні цього освітнього закладу виборюють перші місця на олімпіадах всеукраїнського, обласного і районного рівнів. Ми дуже вдячні, що в школі утеплили стіни, оздобили фасад, замінили покрівлю даху, утеплили горище.

Все – для добробуту жителів села

Депутат міської ради Зборівської об’єднаної територіальної громади Мирослава Корінь («Блок Петра Порошенка «Солідарність») була ученицею Оліївської школи, нині працює у цьому освітньому закладі вчителькою. «Все – для добробуту жителів села. Наразі тривають роботи щодо облаштування дитячого садочка й амбулаторії. В планах є багато проектів», – каже Мирослава Корінь.

Житель села Оліїв Микола Лемега є батьком п’ятьох дітей, троє з них навчаються в місцевій школі. “Раніше в класах було холодно. Окрім цього, минулої зими на стінах з’явилася цвіль, дах протікав. Тепер проблеми вирішені. Я працюю в цій школі вчителем і радію від того, як змінився заклад. Стало тепліше і затишніше, діти навчаються в комфортних умовах”, – розповідає Микола Лемега.

 

Позитивних змін у Зборівському районі стає все більше

Народний депутат України Тарас Юрик наголошує, що Оліївська школа – символ перетворень в освітній мережі області.

«Упевнений, що ті умови, які на сьогодні створили у школі, дають дітям додатковий стимул навчатися. Водночас тішить, що позитивних змін у Зборівському районі стає все більше. У 2017 році вдалося реалізувати велику кількість об’єктів. І це стосується не лише освітньої мережі. Передусім, провели енергоефективні заходи, адже наші діти мають навчатися в комфортних умовах, а не мерзнути на уроках. Кожна справа успішна, якщо всі прагнуть спільно реалізувати її, – зазначає народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

Майже 5 мільйонів – для Зборівського району

У селі Оліїв активно розвивається інфраструктура. «Наприкінці 2016 року ми встановили вуличне освітлення. Кошти, зокрема 285 тисяч гривень, були спрямовані за поданням народного депутата Тараса Зіновійовича Юрика із Фонду соціально-економічного розвитку. А наприкінці 2017 року розпочали реконструкцію дитячого садочка», – зазначає в.о. сільського старости с. Оліїв Володимир Гончаренко.

На капітальний ремонт цього закладу за сприяння народного депутата Тараса Юрика було скеровано 180 тисяч гривень із Фонду соціально-економічного розвитку.

Зазначимо, у 2017 році понад 25 мільйонів гривень спрямували за сприяння народного депутата України Тараса Юрика із Фонду соціально-економічного розвитку для районів його виборчого округу. За ці кошти реалізовано проекти щодо розбудови інфраструктури у всіх п’яти районах округу № 165 – Тернопільському, Козівському, Зборівському, Бережанському, Підгаєцькому. На потреби Зборівського району спрямовано 4 мільйони 943 тисячі гривень.

 

 

 

 Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*