gazpostach

“Соборна духом Україна”Українці відзначили одне з найважливіших державних свят – День Соборності. Саме цього дня українські землі, які кілька століть були політично розірвані, стали частиною однієї держави – Української народної республіки (УНР).

Подія, яка відбулася сто років тому, була однією із найвизначніших у час Української революції 1917–1921 років. Адже ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну державу. Це вперше у нашій історії національна ідея українців стала реальністю. Незалежність УНР та проголошення Акта злуки із ЗУНР стали символом та важливим уроком для всіх наступних поколінь українців.

У Тернопільській бібліотеці-філії №7 для дорослих для учнів 7-Б класу Тернопільської ЗОШ №7 з поглибленим вивченням іноземних мов екскурс в історію “Нам берегти тебе, соборну і єдину. І нам твою історію творить” провела заввідділом новітньої історії Тернопільського обласного краєзнавчого музею  Любов Катеринюк. Усі присутні мали змогу переглянути книжкову викладку літератури “Соборна духом Україна”.

Галина САВЧУК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*