160319_744

Змагаючись там, тернопільські сноубордисти завоювали дві золотих, одну срібну і три бронзових медалі

Сноубордисти СДЮСШ «Екстрім» здобули шість нагород на чемпіонаті України серед дорослих і юніорів та на міжнародних змаганнях за участю спортсменів із п’яти областей України і представників Польщі, Швеції, Румунії. Боротьба тривала у спорткомплексі «Красія», що на Закарпатті.

Чемпіонами змагань стали «динамівці», студенти Тернопільського національного економічного університету Тарас Бігус і Тетяна Копчак. Срібну нагороду здобула Валерія Сторожук (школа №16), а бронзові медалі вибороли Таня Тарнавська (школа №20), Віта-Марія Ханас (школа №19) та Ніна Ящук (школа №22).

Команда Тернопільської області зайняла друге місце в загальному заліку чемпіонатів України, а команда СДЮСШ «Екстрім» Тернопільської міської ради стала переможцем юніорського чемпіонату України.