05.02.2023 13:00

Повідомити про новину

Поширити:

DSC_7041Згідно з Указом Президента України та відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації військова частина Національної гвардії України, що дислокується  у Тернополі на вулиці Будного, отримала шефів.
Ними стали представники влади області, м.Тернополя, а також Лановецького, Підволочиського та Тернопільського районів.
Шефи обіцяють допомагати нацгвардійцям морально та матеріально, у тому числі постачати  продукти з районів.
Днями офіційне урочисте підписання відповідної угоди  відбулося на території військової частини за участі її керівництва та особового складу нацгвардійців.
В урочинах взяли участь голова облдержадміністрації Степан Барна, міський голова Тернополя Сергій Надал, голови райдержадміністрацій: Лановецької – Юліан Сірант, Підволочиської – Борис Онищук,  Тернопільської – Олександр Похилий.

  • Влада має створити належні соціально-побутові умови для військовослужбовців, — зауважив голова ОДА Степан Барна. — Зробити все для того, щоб покращити матеріальне становище та полегшити  службу військовим. Сьогодні як ніколи нам потрібна сильна армія, тож ми поставили собі за мету не лише відновлення військових частин на Тернопіллі, а й підтримка їх і тут, на місцях, і у зоні АТО. Щодо нацгвардійців, то заплановано їх збільшення у Тернополі щонайменше на два взводи.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.